NAJPREDÁVANJEŠIE PRODUKTY

Informácie

Výrobcovia

ZĽAVNENÉ PRODUKTY

Zoznam produktov podľa výrobcu: OPOCZNO

Značka OPOCZNO tvorí a inšpiruje jedinečné a nadčasové kolekcie už viac než 125 rokov.
Už celé generácie pracujeme na spokojnosti a zadosťučinení našich zákazníkov. Talentovaní a a iniciatívni dizajnéry ako aj projektanti realizujú pomocou najmodernejšej technológie spoločne s profesionálmi z oblasti predaja a marketingu misiu značky OPOCZNO - tvorbu trendov a pomoc s využívaním nápadov na pri tvorbe pekných interiérov. 
S takýmto cieľom sa koncentrujeme na najnovšie trendy svetovej módy - nielen v oblasti keramiky, keďže sa módne tendencie vždy prejavia aj v dekoračnom dizajne interiérov a v ich vybavení. 
Našou odpoveďou na súčasnú módu je smelý dizajn s jeho bohatým farbami v nových kolekciách. Predĺžený tvar, odvážny dizajn a predovšetkým kolekcie rektifikovaných obkladačiek a dlaždíc sú ďalším dôležitým prelomom v dizajne značky OPOCZNO. 
Rozvoj a neustále zlepšovanie našich produktov umožňujú tri moderné výrobné závody: Mazovsko, Prímorie a Sliezsko, ale taktiež profesionáli, ktorí sa svojou každodennou prácou pričiňujú k dosahovaniu mnohých úspechov.
OPOCZNO predstavuje dnes najsilnejšiu značku na trhu keramických obkladačiek. Svedčí o tom aj jej spoznávanie - až 92%. To je výsledkom nielen bohatej tradície, ale najmä vizitkou popularity našich výrobkov medzi zákazníkmi, ktorí sú v našej hierarchii na prvom mieste. Sme a tvoríme pre tých, ktorí chcú, aby ich súkromný svet vyzeral lepšie.

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.